Cadre didactice

Colectivul de Inginerie Medicala este unul dintre cele patru colective ale Departamentului de Electrotehnica si Masurari Electrice. Membrii acestui colectiv sustin activitati didactice in domeniul Ingineriei electrice si Ingineriei Medicale pentru studentii de la cursurile de licenta la Facultatea de Inginerie Electrica, Facultatea de Automatica si Calculatoare si Facultatea de Electronica , Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei.

 Prof. dr. ing. Radu V. CIUPA

 Radu.Ciupa@ethm.utcluj.ro

 Prof. dr. ing. Marius N. ROMAN

Marius.Roman@ethm.utcluj.ro

 Prof. dr. ing. Dan V. RAFIROIU

Dan.Rafiroiu@ethm.utcluj.ro

 Conf. dr. ing. Mihai S. MUNTEANU

Mihai.Munteanu@ethm.utcluj.ro

 Conf. dr. ing. Simona VLAD 

Simona.Vlad@ethm.utcluj.ro

 Asist. dr. ing. Anca I. NICU

Anca.Nicu@ethm.utcluj.ro